مشاهده سبد خرید

تومان
aparatgooglefacebooktwiteryoutelegram
09352129574 مشاوره رایگان پوست و زیبایی
(0)
(0)
قوانین

قوانین

استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی oricenter به معنی توافق کامل شما برای شرایط مندرج در این صفحه می باشد .

در ادامه محتویات این صفحه منظور از "فروشگاه oricenter"، "وب سایت فروشگاه اینترنتی  oricenter" به آدرس اینترنتی oricenter.ir می باشد. قوانین و ضوابط بیانگر چگونگی استفاده و محافظت از هرگونه اطلاعاتی است که شما هنگام استفاده از این فروشگاه وارد نموده اید. فروشگاه oricenter به حفظ اطلاعات حریم شخصی شما متعهد است. فروشگاه oricenter به دلیل بروزرسانی های مختلف در هر زمان ممکن است متن این بیانیه را تغییر دهد لذا خواهشمند است جهت اطمینان از رضایت بخش بودن هرگونه تغییرات، این صفحه را به صورت دوره ای بازدید نمایید.


توجه توجه 

کلیه محصولات در سایت oricenter با 10 درصد تخفیف ارایه می گردد . 

محصولاتی که در سایت موجود باشند ظرف 48 ساعت کاری از طریق پیک موتوری در تهران و 72 ساعت کاری از طریق پست اکسپرس یا باربری برای شهرستان ارسال می گردد . 

محصولاتی که موجودی آنها در سایت به اتمام رسیده است ظرف مدت 2 هفته شارژ می شود . 

 

  ثبت اطلاعات شخصی

کاربران هنگام سفارش می بایست اطلاعات کامل و صحیح وارد نمایند. بدیهی است مسئولیت مسائل و مشکلاتی که در اثر نقص در اطلاعات وارد شده برای سفارش و تحویل پیش می آید بر عهده فروشگاه oricenter نمی باشد.

• اطلاعات مورد نیاز در هنگام خرید:

نام و نام خانوادگی
اطلاعات تماس دقیق شامل آدرس ایمیل و شماره تلفن
اطلاعات آماری مثل آدرس، کدپستی، و ...


• موارد استفاده اطلاعات کاربران:

اطلاعات فوق برای ارسال کالا، و فراهم کردن خدمات بهتر برای کاربران، مورد استفاده قرار خواهند گرفت. این اطلاعات ممکن است در بهبود روند ارائه محصولات و خدمات ما به کار گرفته شوند. ممکن است به طور دوره ای ایمیل هایی درباره ی محصولات جدید، پیشنهادات ویژه یا اطلاعاتی دیگر را به آدرس ایمیلی که شما وارد نموده اید ارسال کنیم. در زمان های مختلف، امکان دارد تا از اطلاعات شما برای تماس با شما در جهت اهداف پژوهشی/تجاری استفاده نماییم. تماس با شما از طریق ایمیل، تلفن و یا فکس صورت خواهد گرفت. همچنین این سیاست وجود دارد تا به منظور سفارشی سازی فروشگاه در جهت جلب توجه بیشتر کاربران، این اطلاعات به کار گرفته شوند.

 

 

  حقوق فروشگاه oricenter

ــ خدمات و محتویات فروشگاه oricenter برای استفاده شخصی و غیرتجاری مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به فروشگاه oricenter می باشد و هر گونه سوءاستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از سرویس ها و اطلاعات سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نماید می بایست از طریق oricenterinfo@gmail.com  اجازه کسب نمایید.

 

ــ فروشگاه oricenter  هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و فروشگاه oricenter  مسئولیتی بابت مشکلاتی که در اثر نقص در اینترنت، مسایل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و سایر موارد مشابه آن در روند پرداخت پیش آید، نمی پذیرد.

ــ کاربر متعهد می گردد از این سایت برای رسیدن به اهدافی بر خلاف قوانین استفاده نکرده و به گونه ای از آن بهره برداری نماید که منجر به آسیب رساندن به سایت نگردد. همچنین کاربر مجاز به دست یافتن یا تلاش برای دست یافتن به اطلاعات یا محتویاتی که محرمانه بوده و یا توسط پشتیبانان سایت در دسترس قرار نگرفته نیست.

ــ ممکن است ما سرویس های خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های فروشگاه oricenter هر از گاهی به روز خواهد شد. در این صورت تاریخ درج شده در بالای این صفحه نشان دهنده آخرین زمان به روز رسانی خواهد بود.

ــ فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

 

 
  تعویض کالا

ـ مشتری می تواند سفارش خود را در صورتی که تاریخ مصرف آن گذشته باشد با خیال راحت تا 2 روز پس از خرید تعویض نماید.
ـ تعویض کالا با هر کالایی که فروشگاه oricenter در آن زمان داشته باشد امکان پذیر می باشد.
ـ هزینه های ناشی از تعویض در صورتی که مربوط به تغییر درخواست مشتری باشد(مانند پیک و ...) به عهده مشتری می باشد.  

 

    تحویل کالا

 

  توجه کنید

هرگونه نقص و عیب باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا  در روزهای غیر تعطیل از ساعت 9 الی 16 از طریق تلگرام 09218384845  و یا ایمیل  oricenterinfo@gmail.com   به مرکز خدمات و پشتیبانی  فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و اقدام لازم صورت پذیرد. پس از 48 ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست .
 

 

شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.

 

جستجو
شرکت سازنده